İDARİ YARGI HAKİMLİK

Örnek Ders Videosu:


Açıklama

İdari Hakimlik sınavına ciddi hazırlanan İİBF'lilerin çoğunluğu bir KPSS Alan sınavı tecrübesine sahip. Hakimlik hayali için kurs desteği aradığında 500-600 saatleri bulan bir kursa gitmek durumunda kalıyor. Bu hem çok maliyetli hem çok zaman alıcı olduğu gibi iyi bildiği bir çok derste sıkılmak gibi de bir handikapla karşı karşıya kalıyor. Bu çook uzun kurs dönemi hele bir de sınava yakın döneme sıkışmışsa derslerini tekrar edecek bile zamanı kalmıyor.

Oysaki KPSS eğitimli bir öğrenci için Anayasa, İdare, Medeni, Borçlar, Ceza ve GK-GY dersleri öğrencinin iyi bildiği ve nasıl çalışmasını çözdüğü dersler. Bunlar için uzun süreli derslere katılmak yıldırıcı olabiliyor. Ve açıkçası bu derslerden çıkan sorulara sınava giren bir çok öğrenci büyük oranda başarıyla cevap veriyor. Ancak bu kazanmaya yaklaşsa da başarılı olamıyor. 

Bu sınavda KPSS temelli öğrencinin çözmesi gereken sorun çok daha ayrıntılı İYUK, ilk defa dinleyeceği HMK (Medeni Usul), bütün karanlık alanlarına gireceği Vergi Usul ve elbette Türk Vergi Sistemi dersleri oluyor. 

İki sınavdır biz A Kadro Yayınları olarak öğrencinin taşımakta bile yorulacağı, üstelik bir çok içeriğine hakim olduğu kalın ve pahalı 2-3 ciltlik kitaplar yerine sadece bu 4 dersi içeren USULEN kitabını çıkartıyoruz. Çok verimli geri dönüşler ve aynı şekilde talepler aldığımız için bu sınavda aynı derslerin UZAKTAN EĞİTİMİNİ de yine çok uygun bir fiyatla öğrencilerimize sunuyoruz.

Bu dersleri iyi bilmek sınavda fark yaratan sorularda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Hepinize sonsuz başarılar