2021 KAYMAKAMLIK HAZIRLIK KURSU (CANLI)

Örnek Ders Videosu:


Açıklama

KAYMAKAMLIK UZAKTAN EĞİTİM

Yayınsız almak için indirim kuponu bölümüne KAYMAKAMLIKYAYINSIZ yazmanız gerekir. Yayınsız olarak paket fiyatı 1.250 liradır.

Her çocuğun hayalleri vardır. Olmalıdır. Kimi icatlar yapmak ister, kimi dünyanın bilinmez yerlerinde keşifler yapmak ister. Kimisinin plazalarda, yüksek katlarda bilgisayar başında paralar kazanma hayali vardır. Kimileri kalın dosyalar arasında teftişler yapmak ister; çalıştığı yerlerde denetimler yaparak devletin gücüyle dünyayı daha güzelleştirmeyi hayal eder. 

Her çocuğun hayalleri vardır. Olmalıdır da. Ama bir çocuk vardır ki küçüklüğünden beri kalabalıklardan biraz daha farklı bir yerde duran, insanların arasındaki sorunlara daha konsantre, küçükken saçma çözümler üretse de söylemekten geri durmayan, bütün güzel şeylere ilgili ama hiçbirine karşı aşırı heyecanlı olmayan, büyük hatipler konuşurken bile coşmayıp dikkatlice izleyen, sanki konuşmanın içindeki tılsımlı sözleri duymaya çalışan... Evet o çocuk her tanıdığı insanı kişilik özellikleriyle bilir, her girdiği mahalleyi tanır. Oturması, kalkması, yürüyüşünde bile bellidir. O çocuğun hayali “lider” olmaktır. Evet bazıları lider olmak için doğmuştur. Onların ne zaman nerede lider olacağını elbette kimse bilmez. Ama liderliğin bir sınavı varsa, tek bir sınavı varsa o sınav “Kaymakamlık” sınavıdır.

İnsanların organize ve teşkilatlanmış bir şekilde yaşadığı yaşam merkezlerinin atanmış lideridir Kaymakam. Bu liderliği hak etmek, elbette kişisel özellikler ister ama en önemlisi yeterince bilgi birikimine sahip olmaktır. Ülkenin teşkilatlanmasını, siyasi projelerini, sahip olduğu değerleri bilmek gerekir. Ve bilenler her zaman sınavlarla sınanır, başarılı olması beklenir.

Çalışın, emek verin ve kazanın. Kaymakam olun. Atanacağınız ilçe ve ilerleyen yıllarda alacağınız üst düzey diğer görevlerde fark yaratmak için, memlekete hizmet etmek için, ailenizi ve milletinizi gururlandırmak için Kaymakam olun.

Ve A Kadro'nun kıymetli hocaları sizin hayalleriniz için kamera karşısında. Kendimize ait olan Uzaktan Eğitim programımız HD kalite yayın basan, etkileşimli ve etkin bir sistemdir. Sınavdaki bütün dersler, örgün eğitimdeki aynı hocalar tarafından aynı ders dakikasıyla anlatılmaktadır. Canlı izleyemediğiniz dersler sistemde sınava kadar video olarak kaldığından sonradan izleme şansına da sahipsiniz. Ayrıca oluşturduğumuz whatsapp gruplarında kendi aranızda, dershane yönetimiyle ve hocalarınızla her zaman iletişim halinde olup sorularınıza anında cevaplar alabilirsiniz. Sınava en iyi hazırlanan olmak adına bütün kitapları bütün eğitimleri almaya kalkmayın. Bu sadece aynı bilgilerin farklı kişiler tarafından söylenmesi anlamına gelecek, kafa karıştıracaktır. A kadro tek başına yeter.

Yolunuz açık olsun.

 

HOCALARIMIZ

Anayasa Hukuku - Soner Ceylan

İnsan Hakları- Engin Selçuk

İdare Hukuku - Soner Ceylan

Türkiye'nin İdari Yapısı - Soner Ceylan

Mahalli İdareler - Soner Ceylan

Mikro İktisat - Alper Hoca

Makro İktisat- Alper Hoca

Türkiye'nin Sosyo-Ekonomik Yapısı - Erman Erbaykal

İnkılap Tarihi - Emre Doğan

Türkçe- Orhan Bilir

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

‪✅FULL HD Ses ve Görüntü Kalitesi,‬
✅5 yıllık online eğitim tecrübesi ve öğrenci dönüşleri ile revize edilmiş basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü,
‪✅Toplam 300 saat CANLI ders buna ek olarak yapılacak konu-soru etüdleri
✅Rehberlik canlı dersleri yanında bire bir uzman rehber desteği
‪✅Ders sonrası ANLIK sisteme video yüklenmesi ve sınava kadar tekrardan izleme, ‬
‪✅Etkileşimli (Hoca/Öğrenci Chat Ekranı) Canlı Dersler‬,
✅Whatsapp grupları sayesinde ders sonrası hocalarla ve öğrencilerle etkileşim, 
✅Gönderilen yayınlardan hariç olarak hocalarımızın sistem üzerinden paylaştığı PDF ders notları ve sorular
✅Her model pc,tablet ve akıllı telefonda sorunsuz ve kaliteli izleme olanağı sağlayan özel yazılım
✅7/24 Sistem ile ilgili teknik destek

*****Sisteme internet üzerinden üyelik bilgileri ile giriş yapılarak canlı dersler izlenmektedir. Sunucular tamamı ile A Kadro Eğitim Kurumlarına ait olup 6 yıllık uzaktan eğitim tecrübesi ve öğrenci geri dönüşleri ile geliştirilmiş ara yüz kullanılmaktadır.

 

DERSLERİN İŞLENİŞİ

10.00-15.30 arasında canlı yayın yapılıyor. İlk bir ay haftasonu bir gün dersimiz olacak sonra haftasonu 2 gün oluyor.

ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLECEK YAYINLAR

2020 Mayıs ayında basılan tamamı renkli ve iki cilt güncel KAYMAKAMLIK KONU ANLATIM KİTABI

2020 Eylül ayında basılan güncel A KADRO 5'Lİ ÇÖZÜMLÜ KAYMAKAMLIK DENEMESİ

2021 Baskı Türkiyenin Sosyo Ekonomik Yapısı Renkli

2021 Baskı Kaymakamlık Anayasa Konu Anlatım Fasikülü

Yakın Eğitim 2021 KAİM Kaymakamlık 5 Deneme Çözümlü Yakın Eğitim Yayınları